Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking szkół średnich z Lublina - Ile punktów potrzebujesz, aby się dostać

Utworzony przez kaśka, 19 marca 2010 r. o 10:33
Jakie macie zdanie na temat XIV LO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze polecam XV LO. Ludzie naprawdę fajni, dyrektorka spoko. Ciekawe profile są w tym roku. Osobiście mogę polecić BIOL-CHEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak z poziomem nauczania w XV LO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEj. mam do Was pytanie . Chodzi o 23 LO w Lublinie? JAkie sa wasze opinie o tej szkole, jaki poziom ? Ile pkt potrzebuję, żeby się tam dostac? z góry dziękuję )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heej. Będę miała coś koło 174 pkt i zdecydowałam się na biolchem w Stasiu, czy ktoś wie coś na temat poziomu i nauczycieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałam tyle, że cięzko.. nauczyciele wymagający bardzo dużo, no ale to też zależy od motywacji ucznia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć wam! wybieram się do 8 LO w lublinie. czy ktoś może mi powiedzieć próg punktowy w zeszłym roku jaki był? bardzo mi na tym zależy dzięki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie klasy cię interesuję w 8 lo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co powiecie na temat V LO w Lubline?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile trzeba mieć punktów żeby dostać się do Unii na mat-geo? Bardzo proszę, o odpowiedź..:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie :czy to prawda że 4 lo likwidują ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej ;) przewiduję u siebie ok.160pkt rekrutacyjnych i mam zamiar złożyć na biol-chema do Staszica, Sklodowskiej i na Czwartek. Myślicie, że mam jakiekolwiek szanse dostania się do Stasia z 160pkt? Byłam tam na dniach otwartych i bardzoo mi się spodobało. Co możecie powiedzieć o tej szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym roku do Stasia do biol-chem próg był 159,6 pkt, a do biol-chem-mat 158,8, więc próbuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co powiecie o XIVLO? jakie są progi punktowe? jaka tam atmosfera? i w ogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos zorientowany mógłby podrzucić tu jakieś informacje o zeszłorocznych (2012) progach do Staszica, Zamoja i V-ki? Jak w IB i ma - fizach? Będę bardzo wdzięczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie :czy to prawda że 4 lo likwidują ?
nie , w zeszłym roku chcieli połączyć z gimnazjum , ale obroniliśmy się ; szkoła z klimatem , kameralna , bardzo dobry wos , jeśli przejawiasz chęci do wiedzy i nauki nauczyciele napradę pomagają ,  przed maturą dużo dodatkowych zajęć , ja byłem zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Orientujecie się może jaki był w ubiegłym roku próg do biol-chem w Unii ? ;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdecydowany na Staszica i ktory profil polecacie ( czuje sie dobry z matmy i ok 166pkt rekrutacyjnych) matfizinf, mat geo czy mat geo wos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do biol chemu był okolo 158, a do biol chem fizu 152. ;)  
Hej. Orientujecie się może jaki był w ubiegłym roku próg do biol-chem w Unii ? ;))
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdecydowany na Staszica i ktory profil polecacie ( czuje sie dobry z matmy i ok 166pkt rekrutacyjnych) matfizinf, mat geo czy mat geo wos?
moja kolezanka idze do mat fiz geo a pozniej do warszawy na jakies menagerskie studia wiec to dobry kierunek a moj kolega (teraz idzie do 2 klasy mat fiz inf w Staszicu) laureat z fizyki nic, ale to kompletnie NIC nie rozumie na fizyce i ma 1 ze sprawdzianów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...